ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Organizasyon Hizmetleri

BERRAK organizasyon hizmetleri olarak, çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Kapsamı çok fazla olan bu hizmet alanını özel organizasyonlar ve kurumsal organizasyonlar diye iki başlıkta toplayabiliriz. Festival, piknik, düğün, nişan, çocuk partisi gibi özel organizasyonlar düzenlediğimiz gibi, iş toplantısı, fuar, seminer, veda veya hoş geldin etkinlikleri gibi kurumsal organizasyon hizmetleri vermekteyiz.

Neden BERRAK Organizasyon Hizmetleri Almalısınız?

Bir organizasyonun düzenlemesinin ve planlamasının birçok adımı vardır. Yardım almadan bireysel bir şekilde organizasyonu planlamak ve düzenlemek sizi hem zihinsel, hem bedensel hem de ekonomik olarak yoracaktır. Ayrıca organizasyon hizmeti almadan yapacağınız bireysel organizasyon, organizasyon günü her şey yolunda gitsin diye girdiğiniz stres, konuklarla olması gerektiği gibi ilgilenememek, keyifli bir vakit geçireceğinize işkenceye dönen bir duruma dönecektir.

Biz BERRAK olarak, organizasyonunuzu en kaliteli şekilde planlarız ve düzenleriz. Ayrıca gerekli insan desteğini ve her türlü malzemeyi sağlamaktayız. Size kaliteli bir hizmeti, düşük maliyetlerle ve profesyonelce sunmaktayız. Ayrıca organizasyonlarınız için bodyguard yani koruma hizmeti de vermekteyiz.

Festival Organizasyon Hizmeti

Güçlü organizasyon hizmetleri ile ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla festivaller ve konserler gibi şenliklerde kalıcı etkinlikler oluşturmaktayız. Festival ve konserlerinizin güzel geçmesi için her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayıp düzenlemekteyiz. Festival organizasyonunu BERRAK ile gerçekleştirerek, eğlenmenin tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

Piknik Organizasyon Hizmeti

Bizler piknik organizasyonunuz için sizinle bir liste hazırlayarak işe başlamaktayız. Bu liste piknikte yapılacak faaliyetlerden tutun da pikniğin ne kadar süreceğine kadar her şeyin planlandığı organizasyon faaliyetini kapsamaktadır. Pikniğin nerede yapılacağı, katılımcıların isimleri ve sayıları, kullanılacak ekipmanlar, yemek faslı gibi her şey listede belirtilmektedir. Güzel ve eksiksiz bir piknik organizasyonu BERRAK organizasyon hizmeti ile mümkündür.

Düğün Organizasyon Hizmetleri

Düğün evlenecek çiftler ve sevdikleri için çok önemli bir gündür. Bu en güzel ve özel günde düğün organizasyonunuzu bizim profesyonel ekibimize bırakabilirsiniz. Düğün organizasyonunuzu büyük bir titizlikle ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Düğün tarihinize göre size mekân seçebiliriz. Tercih ettiğiniz mekânda gerekli düzenlemeleri istediğiniz gibi yaparız. Düğünde yemekler, fotoğraf çekimi, davetiye gibi hazırlıklar düğün organizasyonu hizmetlerimiz içindedir. Bu özel ve mutlu gününüzü bizim vereceğimiz hizmetle güzelleştirin.

Şirket Etkinliği Organizasyon Hizmeti

Şirketlerde çalışan kişilerin sosyal olarak kaynaşması, tanıştırılması veya motivasyon amaçlı yapılan aktivitelerdir. BERRAK organizasyon hizmetleri olarak sizlere, ekip ruhunuzu oluşturmak, dostluk hislerinizi artıracak, personelinizin motivasyonunu artıracak etkinlik organizasyonu yapıyoruz.

Fuar Organizasyon Hizmeti

Yurt içi ve yurt dışında fuar etkinliği düzenlemek istiyorsanız bize danışabilirsiniz. Firmaların kendi ürünlerini tanıttıkları ve birçok müşteriyle tanıştıkları çok renkli bir ortam olan fuarların iyi bir organizasyonla düzenlenmesi gerekmektedir. Bizler minimum maliyetle, kaliteli bir fuar organizasyonunu siz değerli müşterilerimiz için mümkün hale getiriyoruz.

Panel Organizasyonu Hizmeti

Paneller bilimsel yönde yapılan bilgilendirici organizasyonlardır. Panele katılacak kişi sayısı ve panelin konusuna göre size istediğiniz şekilde organizasyon hizmeti sunmaktayız. Akılda kalıcı verimli bir organizasyon için uçak bileti alımı, otel rezervasyonu gibi konularda size yardımcı olmaktayız.

Açılış Organizasyonu Hizmeti

BERRAK açılış organizasyon hizmetleri olarak bizler profesyonel bir bakış açısına sahibiz. Kaliteli bir içerik sunarak akılda kalıcı bir hizmet vermekteyiz. Firmanızın vizyonu ve kalitesini yansıtacak şekilde hizmet programını düzenliyoruz. Organizasyonla ilgili her şeyi ayrıntısına kadar planlamaktayız. Davetli sayısı, kullanılacak ekipman gibi ana konuları sizin isteklerinize göre planlamaktayız. BERRAK güvencesi ile size unutulmaz bir açılış organizasyonu sağlayarak firmanızın kalitesini yansıtacağız.

Seminer Organizasyon Hizmeti

Seminer organizasyonları şirketin kendi içinde olduğu gibi farklı kurumlar arasında da yapılabilir. Amaç çalışanların belli bir konuda eğitilmesi veya oryantasyon eğitimleri gibi eğitimlerin verilmesidir. Şirketinizin seminer organizasyonunu dilediğiniz gibi organize edebiliriz.

Toplantı Organizasyonu Hizmeti

Şirketinizin yaptığı işleri, ürünlerinizi veya aylık, yıllık faaliyetlerinizi değerlendireceğiniz bir toplantımı yapmak istiyorsunuz? Bizler sizin için şirketinizin kalitesini yansıtacak bir toplantı organizasyonu yapabiliriz. Bu toplantılarda yeni projeler konuşabilir, şirketin verimliliği hakkında beyin fırtınası yapabilir, şirkette olabilecek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

BERRAK organizasyon hizmetleri olarak biz, yenilikçi yaklaşımımız, profesyonel ekibimiz ile zamanlama, özgün projeler üretme gibi özelliklerimizle kaliteli içerikler üreten bir firmayız. Hayalini kurduğunuz organizasyonu sizler için planlayıp düzenlemeye ve memnuniyetiniz için sizlere hizmet vermeye hazırız.

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret908777299