CATERİNG HİZMETİ

Catering

   Alternatif menülerle donatılmış sağlıklı BERRAK mutfakları zenginliği ve kalitesi ile dikkat çekmektedir.

   Çalışanlara ve misafirlere hijyenik, lezzetli, kaliteli yemek olanağı sunmak her iş yeri için çözümlenmesi gereken önemli bir konudur. Tertemiz giyinmiş aşçı ve servis elemanlarının özenli sunumu ile lezzetli, taze ve her damağa hitap edebilecek çeşitlilikte yemek hizmeti sağlamak, personel memnuniyetini artırarak severek çalıştıkları bir iş yeri ortamı oluşturur. Her işletme bu hizmeti uygun maliyetlerle kaliteli şekilde almak ister.

BERRAK, tarafından sunulan her yemek, uzman aşçıların hünerli elleriyle, lezzetli ve tam tadını yansıtacak özelliklere uygun olarak en taze malzemelerle, gıda mühendisleri gözetiminde, diyetisyenler tarafından oluşturulan menülerle farklı iş kolları için farklı kalori ihtiyaçları gözetilerek hazırlanır.

   BERRAK Catering, kahvaltıdan zengin öğle ve akşam yemeklerine kadar çeşitlilik gösteren kaliteli ve lezzetli çözümleriyle, iş yerinize değer katarak çalışanlarınızın mutluluğunu sağlar.

   BERRAK Catering şefleri, ödüllü titizlik anlayışıyla yaptığınız seçimler doğrultusunda haftalık ve günlük menülerinizi planlayıp, en uygun maliyetlerle optimize ederek lezzetli ve sağlıklı öğünleri personelinize ulaştırır. Türk mutfağının geleneksel lezzetleri sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda ekibinizin damak tadına uygun olarak hazırlanır.

   Lezzete olduğu kadar kadar hijyene de değer veren BERRAK Catering, mutfaklarını periyodik olarak denetler. Personelin kişisel hijyeni, kullanılan araç gereçler, gıda numuneleri sıklıkla raporlanarak sizlere sunulur. Müşteri memnuniyetini her zaman kusursuz bir kaliteyle sağlayan BERRAK, iş sağlığı ve güvenliğinin yanı sıra gıda ve çevre güvenliğinden de asla zaman taviz vermez. Hizmet verdiği tüm sektörlerde olduğu gibi catering’de ekibinizin sağlığı ve güvenliği BERRAK’ın birincil önceliğidir.

   BERRAK Catering Hizmetleri’nin kalitesinin ardında titiz ve eğitimli personel, deneyimli bir işletme ağı yatar. Müşteri deneyiminin gıda güvenliği, servis hızı, hijyen ve lezzet açısından ayrıntılı olarak değerlendirilerek verimli bir catering hizmetine dönüşmesini hedefler. Özellikle entegre tesis ve şantiyelerde zorlu koşullarda çalışan personeliniz BERRAK Catering ile aile yemeğinin tadını, profesyonel aşçıların ve servis elemanlarının özeniyle birleştirir.

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret908777299