PROFESYONEL SİTE VE APARTMAN YÖNETİMİ

Profesyonel Site Yönetimi 

   Bir site yönetim projesinin BERRAK tarafından gerçekleştirilmesi, o projenin marka değerini artırarak sitenin, bulunduğu lokasyonda fark yaratmasına olanak verir. BERRAK ın profesyonel site yönetiminde sağladığı düzen ve güven ortamı o projenin talebini ve güvenilirliğini artırır. Site yönetiminin, BERRAK profesyonelliğine emanet edilmesi, daire sahipleri arasında yaşanması olası krizlerin de önüne geçer.

   Her site sakini sabah uyandığında çevresini tertemiz ve bakımlı görmek ister. Ayrıca aidatlarının nereye harcandığından, sitenin yönetiminin nasıl yapıldığından da haberdar olmalıdır. BERRAK’ın kaliteli ve sürdürülebilir hizmet anlayışı müşteriden gelen talepleri değerlendirir, hızlı ve güvenilir çözümler üretir.

   BERRAK’ın profesyonel site yöneticiliği kapsamında en belirgin ve onu ön plana çıkaran özelliği hızlı aksiyon alması ve şeffaf bir site yöneticiliği anlayışıdır. Sorun ve isteklere hızlı cevap vermek ve aksiyon almak site yönetiminin olmazsa olmazıdır.

   BERRAK, sitenizdeki asansörlerin, ısıtma ve soğutma sistemlerinin, alarm ve güvenlik sistemlerinin periyodik kontrol ve bakımlarını eksiksiz yapar. Haşere kontrolü, peyzaj ve bahçe bakımı, sosyal tesislerin temizliği ile sitenizin konforunu artırır. Deneyimli kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sitenizin güvenliğini sağlar.

   BERRAK, işte bu hizmet alanlarında ayrıntıya verdiği önemi hizmet kalitesi ile birleştirerek, güvenli ve konforlu bir yaşam isteyen herkesin “çözüm ortağı” haline gelmiştir. 

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret908777299