OTEL VE YURT TEMİZLİĞİ

   Yaz aylarında milyonlarca kişinin ziyaret ettiği oteller oldukça önem arz etmektedir. Otellerin büyüklüğü ve fazla olması nedeni ile temizlik hizmetleri de belirli oranlarda artış göstermektedir.

   BERRAK Temizlik, otelleriniz için en ideal temizlik hizmetlerini size sunmaktadır. Temiz ve titiz bir otel yaratabilmek için sizlere yardımcı olan firmamız günlük olarak 24 saat uzman personeli ile temizlik işlerinizi üstlenmektedir.

   Otellerin kış aylarında, yaz mevsimine hazırlandığı sürede baştan aşağı dezenfekte edilmesi ve mikroplardan arındırılması, odaların mobilya ve diğer hususların bakımları ve çevre düzenlemesi, temizlenmesi gibi pek çok işlevi sizler için şirketimiz üstlenmektedir.

Otel temizliği konularında vermiş olduğumuz hizmetler;

Hotel Housekeeping Hizmetleri
   Otel odalarının katları sürekli kirlenmektedir. Müşterilerinizin bu kirlilikten ve çirkin görüntüden rahatsız olmaması için BERRAK temizlik her gün katlarınızın temizliğini yapmaktadır.

Çamaşırhane temizliği

   Otellerin en çok kullanılan biri olan çamaşırhaneler günlük kirlendiği ve temiz olması nedeni ile hijyenik koşullara uygun bir şekilde kirlerden arındırılması gerekmektedir. Bu hususta şirketimiz çamaşırhanenizi her gün temizlemekte ve titiz tutmaktadır.

Ortak Alan Temizliği
   Müşterilerinizin hepsinin ortak bir alan kullanması daha fazla kirliliğe yol açabilir. Ancak bu kirlilikler müşterilerinizi rahatsız edeceğinden gün içerisinde sürekli temizlenmesi gerekir.

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret908777300