FUAR ALANI TEMİZLİĞİ

   Fuar alanlarının temizliği BERRAK temizlik hizmeti 7/24 saat gece gündüz demeden sizlerle beraber sizleri rakiplerinize karşı daha temiz ve daha düzenli ve daha başarılı ortamda çalışma ve ürünlerinizi tanıtma ve çevre temizliği dış mekan temizliği bahçe temizliği gibi çeşitli temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Fuar temizliğinde yapılan bazı genel işler şöyle sıralanabilir;a) Stantlardaki çöplerin dökülmesi,
b) Yerlerin süpürülmesi,
c) Genel Sigara içilen bölümlerin temizliği,
d) Tuvaletlerin temizliği,
e) Yönetim odalarının temizlenmesi,
f) Genel düzenleme


   Fuar temizliğine başlamadan önce ve sonra Fuar sahipleri ile sürekli iletişim kurarak temizlik hizmetlerinin aksamaması sağlanmaktadır.
Fuar temizliğinde tüm ekip ve ekipmanla BERRAK TEMİZLİK tarafından karşılanmaktadır.
BERRAK TEMİZLİK; Fuar Stand Temizlik Hizmetlerinde Öncelikli İnşaat Sonu Genel Temizlik Hizmeti İle Ve Devamında Fuar Süresince Ziyaretçi Saatine Kadar Temizlik Personeli Tedariki Yaparak Stand Temizliği’nin Fuar Süresince Temiz Ve Hijyenik Olmasını Sağlar.
BERRAK TEMİZLİK: Fuar temizliğinde genel olarak çöplerin alınması, genel alan temizliği ve yüzey temizliği hizmetlerini yürütür. Ayrıca stand sahiplerinden gelen özel temizlik isteklerinide gerçekleştirmektedir.


BERRAK TEMİZLİK: Verdiği stand temizlik hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.
Firmamızın stant montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.fuar stantlarını kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri, koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz.

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret908777299