MAKİNE VE EKİPMAN TEMİZLİĞİ

 

   Endüstri alanında fabrika, sanayi ve benzeri bir çok kuruluş için, farklı amaçlarla kullanılmak üzere çok sayıda makina ve ekipmana ihtiyaç duyulur.Üretim elemanlarının temizliği, şirketlerin sorumluluğunda olan bir konudur.

   Makina ekipman temizliği, makinaların yağlandırılması, ekipmanın bakımı, onarımı ve temizliğini kapsar.Endüstriyel alanda ulaşım araçlarının her türlüsü belirlenen standartlara göre temizlenmenmektedir.Hastane, restaurant, fabrika gibi kalabalık alanların hijyeni sağlanmaktadır.Özellikle mutfak alanlarının temizliği üzerinde durulmaktadır.

   Makina ekipman temizliği, ameliyathane gibi temizlik konusunda hassasiyet gösterilmesi gereken alanlardaki alet ve makinaların belirli kurallara göre temizlenmesi işlemidir.Üretim alanında makinaların yağlandırılması geniş yer tutar.Belirli periyotlarla bakımı yapılan makina ve techizatlar, sorun çıkarmadan, bozulma yapmadan güvenle kullanmanızı sağlar.

   Makina ekipman temizliği, depoların da özenle temizlenmesini kapsar.Tecrübeli personel, makinalara zarar vermeden doğru malzemelerle kısa sürede temizliği gerçekleştirir.En güvenilir ve en hızlı temizliğe ulaşmanız artık kolay.Kendini bu alanda eğitmiş, deneyimli ekip, en ince ayrıntısına kadar makinalarını temizleyip sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

   Makina ve ekipman temizliği işleminde personelin yanı sıra, cila, yıkama ve parlatma makinaları, ıslak kuru vakumlamalı temizlik makinaları, halı temizleme makinaları kullanılmaktadır.

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret908777300