HASTA BAKIMI

   Hasta bakımı bir sanat, aynı zamanda bir bilimdir. Hasta bakımında pratik bilgiler ve yapılacak işler ancak eğitim yoluyla öğrenilebilir. Bunun yanında ikincil önemli olan ise üstün teknolojiyle geliştirilmiş doğru hasta bakım ürünleridir. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. Hasta bakımında dünyada alanında öncü markalardan oluşan ürünlerimizi sizin için bir araya getirdik ve kullanımınıza sunuyoruz. Çünkü iyi bakılmayan hastalarda bakımsızlıktan doğabilecek ikincil komplikasyonlar ortaya çıkabilir. Temizlik, hastanın sağlığı için olduğu kadar hastayı rahatlatmak ve yeniden yaşama bağlamak yönünden de önemlidir.


   Hijyenik Vücut Bakım Ürünleri hem zaman kazandırıcı hem de maliyet düşürücüdür. Hastalarına gerekli temizliği sağlayan kişiye yardımcı olması amacıyla dizayn edilmiştir. Bu saç ve vücut temizleme mendilleri, problemli durumlarda hijyenik bir temizlik ve güzel görünüm sağlar. Üstün formülleriyle ürünler yumuşak cilt ve saç sağlığı için nazik fakat kusursuz bir hijyen temizlik sağlar.

   Ayrıca siz değerli müşterilerimiz ve yatan hastalar için vücuda tam uyum sağlayan, visco malzemeden üretilen yastık, yatak, yatak pedi, oturma simidi çeşitlerimiz mevcuttur. Visco yataklar boyun kireçlenmesi, romatizma, dolaşım sorunları, bel fıtığı, boyun ve sırt ağrılarını azaltma özelliğine sahiptir.

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret908777300