RESTORASYON SONRASI TEMİZLİK

   Firmamız bu alanda restorasyon ve dekorasonu bitmiş her türlü ve büyüklüklerdeki binanın inşaat sonrası kaba ve ince temizliği için, konusunda uzman ekipleriyle, uygun malzeme ve ekipman kullanarak hizmet sunmaktadır. İnşaat kısmı tamamlanmış henüz yerleşimi yapılmamış binaların temizliği, villaların temizliği, yalıların temizliği, ofislerin temizliği, otel temizliği, Okul temizliği, Eğitim kurumları temizliği, dini tesislerin temizliği, fabrika temizliği, plaza ve recidence temizliği, alışveriş merkezlerinin temizliği dekorasyon malzemelerine zarar vermeden ve inşaat atıklarının tamamen ortadan kaldırarak konusunda uzman ekipleri ile resterasyon sonrası kaba ve detay temizlik hizmeti yapılmaktadır.

   İşletmelerde genel temizlik için ayrılabilecek zaman kısıtlıdır. Maliyetleri kontrol altında tutmak da ayrı bir önem taşır. Bu yüzden genel temizlik ve hijyen için, etkin, hızlı, profesyonel firmalar tercih edilir. BERRAK Temizlik  tüm bu ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinizi karşılamaktadır.

   Evlerinizin temizliği ve hijyeni için gösterilen özen, işletmelerdeki çalışma ve yaşam alanları için daha fazla gösterilmelidir. Bu yerlerin yoğun kullanıma açık olmaları temizliğin korunmasını güçleçtirir ve hijyen riskini artırır.

   BERRAK Temizlik olarak yaptığımız her hangi bir genel temizlik işinin sağlığımızı direk etkilediğini biliyoruz. Bu amaçla yaptığımız tüm temizliklerde öncelikli olarak hijyen ve sağlık kurallarına önem vererek, eğitimli ve işinde uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli, güler yüzlü, 7/24 profesyonel temizlik hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.

Üyelik Girişi
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret908777299